SamsungNote9-C0002-101213793A
Nyt Produkt
172,00 DKK
This case adopts the imported PC with frosted coating to enable delicate texture for comfortable touch sensation. Super slim and light as a feather, it effectively protects your beloved iPhone while not adding much bulk. Unique surrounded open design makes it easy to install and remove your phone, and provides better protection
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Surface Workmanship | Matte |
| Gross Weight | 0.059kg |
| Volume Weight | 0.083kg |
| Length | 19.500cm |
| Width | 10.500cm |
| Height | 1.800cm |
| Weight | 0.053kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This case adopts the imported PC with frosted coating to enable delicate texture for comfortable touch sensation. Super slim and light as a feather, it effectively protects your beloved iPhone while not adding much bulk. Unique surrounded open design makes it easy to install and remove your phone, and provides better protection. It perfectly fits for your Samsung Galaxy C5 Pro and ensures full access to all buttons and controls.
Imported PC with frosted coating
High-end look, comfortable to touch
Unique surrounded open design
Lighter and thinner, no bulky feel
Higher lip for camera lens protection
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.