samsungnote9-C0007-101213619B
Nyt Produkt
180,00 DKK
Translucent window for easy information viewing and front cutout for talking with case closed.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | View Window, With Stand |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Plastic, PU Leather |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.118kg |
| Volume Weight | 0.095kg |
| Length | 22.800cm |
| Width | 10.300cm |
| Height | 1.800cm |
| Weight | 0.105kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Made of PC + PU leather materials
Translucent window for easy information viewing
Plated mirror surface, can be used as a mirror
Foldable stand for convenient viewing
Wrapped 4-corner back case, more protective
Raised bezel for camera lens protection
Front cutout for talking with case closed
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.