samsungnote9-C0009-101214000B
Nyt Produkt
132,00 DKK
Eco-friendly soft Byer TPU material with fine workmanship, this case effectively protects your beloved phone from daily damages. Delicate carbon fiber texture provides excellent hand feeling and prevents fingerprints. Ultra-thin design with precise hole position, perfect fit.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | iPaky |
|---|---|
| Color | Grey |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Texture | Carbon Fiber |
| Gross Weight | 0.077kg |
| Volume Weight | 0.106kg |
| Length | 20.800cm |
| Width | 10.300cm |
| Height | 2.200cm |
| Weight | 0.069kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Eco-friendly soft Byer TPU material with fine workmanship, this case effectively protects your beloved phone from daily damages. Delicate carbon fiber texture provides excellent hand feeling and prevents fingerprints. Ultra-thin design with precise hole position, perfect fit.
Ultra-thin design, lightweight and bulk-free
Carbon fiber texture, excellent hand feeling, anti-fingerprint
Higher lip for camera lens protection
Enclosed silicone buttons, anti-dust and anti-dirt
Precise hole position, perfect fit
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.