5042850428-10000051A
Nyt Produkt
79,20 DKK
The adapter can convert the micro USB 2.0 cable to new type C device.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Port | USB 2.0, USB Type-C |
|---|---|
| Gross Weight | 0.006kg |
| Volume Weight | 0.020kg |
| Length | 11.000cm |
| Width | 8.000cm |
| Height | 1.000cm |
| Weight | 0.005kg |
| With Retail Packaging | No |
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.