Sam-S8-C002-10126578A
Nyt Produkt
180,00 DKK
High quality polycarbonate material
Matte surface, anti-fingerprint, sweat-proof, dirt-proof
Varen har 2-5 dages leveringstid
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | X-Level |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Surface Workmanship | Matte |
| Gross Weight | 0.049kg |
| Volume Weight | 0.091kg |
| Length | 20.000cm |
| Width | 10.200cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.044kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This X-level Guardian Case not only protects your phone from unexpected damages in daily use, but also makes your phone look trim and trendy. Delicate matte surface feels smooth and effectively resists fingerprints as well. Due to ultra-thin design, it gives you the slimmest feel in your hand without compromising utility.
High quality polycarbonate material
Matte surface, anti-fingerprint, sweat-proof, dirt-proof
Sensitive button covers allow easy operation
Raised bezel helps to protect the screen and camera lens
Super slim and light, no bulky feel
Compatible with:
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.