iPhoneX-C0056-101108717C
Nyt Produkt
156,00 DKK
The combination of two kinds of materials provide dual protection to your beloved phone. Soft TPU frame features good shockproof and drop-proof functions. Clear acrylic back plate gives good protection against scratches while showing the original elegance of your phone. Raised lip at back higher than the phone camera offers a better protection.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | iPaky |
|---|---|
| Color | Red |
| Material | Acrylic, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.073kg |
| Volume Weight | 0.082kg |
| Length | 19.000cm |
| Width | 10.100cm |
| Height | 1.900cm |
| Weight | 0.065kg |
| With Retail Packaging | Yes |
The combination of two kinds of materials provide dual protection to your beloved phone. Soft TPU frame features good shockproof and drop-proof functions. Clear acrylic back plate gives good protection against scratches while showing the original elegance of your phone. Raised lip at back higher than the phone camera offers a better protection.
Premium TPU Frame, drop-proof and anti-scratch
Clear back design lets its natural beauty shine through
Higher lip to ensure front screen and back camera protection
Easy slip-in design, easy to install and remove
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.