iPhoneXSMAX-C0022-101112919C
Nyt Produkt
196,00 DKK
Premium TPU material, anti-scratch and wear resistant. Built-in a magnetic metal plate to work with magnetic car mount holder (not included).
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Built-in Magnetic Holder Metal Sheet |
|---|---|
| Color | Dark Blue |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Plastic Box |
| Gross Weight | 0.082kg |
| Volume Weight | 0.094kg |
| Length | 20.500cm |
| Width | 10.200cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.073kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Made of premium TPU material, it provides good protection against bumps and scratches. Considerately, a thin metal sheet is integrated into the case to work with magnetic mount holder (not included), setting free your hands from viewing.
Premium TPU material, anti-scratch and wear resistant
Built-in a magnetic metal plate to work with magnetic car mount holder (not included)
Enclosed side buttons, dust-proof
Easy one-step installation
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.