iPhoneXSMAX-C0027-101112697D
Nyt Produkt
196,00 DKK
Integrated kickstand for the convenience of watching video and chatting plus a slot for essential ID or card.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Kickstand, With Stand |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Plastic, PU Leather, TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Texture | Crazy Horse |
| Gross Weight | 0.054kg |
| Volume Weight | 0.039kg |
| Length | 16.300cm |
| Width | 8.300cm |
| Height | 1.300cm |
| Weight | 0.048kg |
| With Retail Packaging | No |
Hybrid TPU and plastic materials
Coated with crazy horse texture leather surface
Plus a slot for essential ID or card
Integrated kickstand for the convenience of watching video and chatting
Protect the backside of the phone from scratches
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.