samsungnote9-C0005-101213956A
Nyt Produkt
228,00 DKK
This case features 2-in-1 design with a split leather wallet cover and a detachable leather coated plastic back shell, which can be attached together by magnetism. High quality materials with exquisite workmanship ensure an elegant look and comfortable hand feeling.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Detachable 2-in-1, Wallet, With Stand |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic, Split Leather |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.144kg |
| Volume Weight | 0.108kg |
| Length | 17.200cm |
| Width | 8.500cm |
| Height | 3.300cm |
| Weight | 0.129kg |
| With Retail Packaging | No |
This case features 2-in-1 design with a split leather wallet cover and a detachable leather coated plastic back shell, which can be attached together by magnetism. High quality materials with exquisite workmanship ensure an elegant look and comfortable hand feeling.
Split leather wallet: Three card slots and a money pocket
Detachable plastic back case, also can be used alone
Metal snap-on closure adds security
The wallet also can be used as a viewing stand
Front cutout for talking with case closed
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.