samsungnote9-C0010-101213618A
Nyt Produkt
172,00 DKK
Nillkin Nature case uses environmental non-toxic TPU, with soft, thin and transparent features, giving delicate hand feel and preserving the original charm of your phone. With high toughness and durability, it provides good impact protection.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Nillkin |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Plastic Box |
| Gross Weight | 0.069kg |
| Volume Weight | 0.114kg |
| Length | 20.500cm |
| Width | 11.300cm |
| Height | 2.200cm |
| Weight | 0.062kg |
| EAN | 6902048160972 |
| With Retail Packaging | Yes |
Nillkin Nature case uses environmental non-toxic TPU, with soft, thin and transparent features, giving delicate hand feel and preserving the original charm of your phone. With high toughness and durability, it provides good impact protection.
Non-toxic TPU material
Preserve the original charm of your phone
0.6mm thin design, adds minimum bulk
Precise molding, perfect fit
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.