8PIN-0042-11000061B
Nyt Produkt
100,00 DKK
MFI certificated quality
Standard Micro USB female interface which allows you to plug the daily used Micro USB cable into the adapter to feature a lightning 8pin cable, and in the same time it is very economical and eco-friendly.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Yellowknife |
|---|---|
| Certificate | MFI |
| Color | White |
| Port | Apple 8-pin(lightning), Micro USB |
| Retail Packaging | Colored PP Bag |
| Gross Weight | 0.015kg |
| Volume Weight | 0.011kg |
| Length | 5.000cm |
| Width | 5.000cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.013kg |
| EAN | 6924682700291 |
| With Retail Packaging | Yes |
MFI certificated quality
Standard Micro USB female interface which allows you to plug the daily used Micro USB cable into the adapter to feature a lightning 8pin cable, economical and eco-friendly
Mini size and easy carrying design
ABS shell with fresh color design
Size: about 20 x 9 x 5mm (L x W x H)
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.