3230032391-10352953A
Nyt Produkt
156,00 DKK
TPU + TPE + PET materials, soft and durable
3D curved edges, completely covers the curve screen of mobile phone
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Hat Prince |
|---|---|
| Edges | Arc Edges |
| Material | Ordinary Material |
| Retail Packaging | Crystal Box |
| Screen Coverage | Full Screen Complete Covering |
| Screen Protector Feature | Ultra Clear |
| Screen Protector Type | Front |
| Gross Weight | 0.049kg |
| Volume Weight | 0.066kg |
| Length | 18.800cm |
| Width | 9.800cm |
| Height | 1.600cm |
| Weight | 0.044kg |
| With Retail Packaging | Yes |
TPU + TPE + PET materials, soft and durable
3D curved edges, completely covers the curve screen of mobile phone
Explosion-proof and anti-scratch
Self-repair scratch, the scratches will disappear after 48 hours, the longer the better of repair effect
Protect screen from potential daily damages
High light transmittance, HD ultra-clearness
Super thin, only 0.1mm in thickness
Compatible with:
Samsung Galaxy S8 SM-G950A (AT&T)
Samsung Galaxy S8 SM-G950S (Sprint)
Samsung Galaxy S8 SM-G950T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S8 SM-G950V (Verizon)
Samsung Galaxy S8 SM-G950U (US Cellular)
Samsung Galaxy S8 SM-G950B (Boost)
Samsung Galaxy S8 SM-G950AI (Cricket)
Samsung Galaxy S8 SM-G950AC (C Spire)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.