iPhoneXSMAX-P0004-103506783A
Nyt Produkt
108,00 DKK
The premium tempered glass has an oleophobic coating to prevent contaminants. Made from chemical processed real glass.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Edges | Arc Edges |
| Material | Tempered Glass |
| Retail Packaging | Plastic Box |
| Screen Coverage | Full Screen Complete Covering |
| Screen Protector Feature | Anti-explosion, Silk Printing, Ultra Clear |
| Screen Protector Type | Front |
| Gross Weight | 0.080kg |
| Volume Weight | 0.125kg |
| Length | 21.500cm |
| Width | 13.000cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.071kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This screen protector is made from chemical processed real glass, featuring high transparency, high sensitivity and delicate touch feeling. The premium tempered glass has an oleophobic coating to prevent contaminants. With secure shatter-proof function, it will not be broken into small pieces of sharp.
Made from chemical processed real glass
High transparency and delicate touch feeling
Silk printing process makes the film more beautiful
Completely covering the front of your phone screen
9H hardness, anti-scratch and wear resistant
2.5D arc edges, smooth and safe to use
Precise cut, perfectly fits
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.