iPhoneXSMAX-P0005-103506818A
Nyt Produkt
108,00 DKK
There is a special oleophobic coating on the surface to prevent contaminants and makes the film easy to clean.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Material | Tempered Glass |
|---|---|
| Retail Packaging | Colored Box |
| Screen Coverage | Full Screen Complete Covering |
| Screen Protector Feature | Anti-explosion, Anti-fingerprint, Silk Printing, Ultra Clear |
| Screen Protector Type | Front |
| Gross Weight | 0.106kg |
| Volume Weight | 0.102kg |
| Length | 19.500cm |
| Width | 13.000cm |
| Height | 1.800cm |
| Weight | 0.095kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This screen protector is made of chemically processed real glass, featuring high transparency, high sensitivity and delicate touch feeling. There is a special oleophobic coating on the surface to prevent contaminants and makes the film easy to clean. With secure anti-explosion function, it will not be broken into small pieces of sharp.
Made of chemically processed real glass
Silk printing process makes the film more beautiful
High transparency and delicate touch feeling
Secure anti-explosion function
Completely covering the front of your phone screen
9H hardness, anti-scratch and wear resistant
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.