iPhoneXR-P0000-103506769A
Nyt Produkt
180,00 DKK
This screen protector is made from chemically processed real glass, featuring high transparency, high sensitivity and delicate touch feeling. The tempered glass has an oleophobic coating to prevent fingerprints and other contaminants. With secure shatter-proof function, it will not be broken into small pieces of sharp.
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Edges | Arc Edges |
| Material | Tempered Glass |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Screen Coverage | Full Screen Complete Covering |
| Screen Protector Feature | Anti-explosion, Ultra Clear |
| Screen Protector Type | Front |
| Gross Weight | 0.075kg |
| Volume Weight | 0.094kg |
| Length | 20.000cm |
| Width | 10.500cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.067kg |
| EAN | 6953156279254 |
| With Retail Packaging | Yes |
This screen protector is made from chemically processed real glass, featuring high transparency, high sensitivity and delicate touch feeling. The tempered glass has an oleophobic coating to prevent fingerprints and other contaminants. With secure shatter-proof function, it will not be broken into small pieces of sharp.
Chemically processed real glass
High transparency and delicate touch feeling
Completely covering the front of your phone
Super thin 0.23mm, maximum touch responsiveness
Oleophobic coating to prevent fingerprints
9H hardness, secure shatter-proof function
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.