iPhoneXR-P0003-103506753A
Nyt Produkt
212,00 DKK
The screen protector has undergone secondary hardening, strengthening treatment after tempering, so its density increases and protection effect upgrades. Being only 0.15mm thick, it is equivalent to two A4 papers in thickness. Adopts anti blue-ray technology to effectively filter short-wave blue rays and harmful ultraviolet radiation, good for eyesight protection.
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Material | Tempered Glass |
|---|---|
| Retail Packaging | Colored Box |
| Screen Coverage | Full Screen Complete Covering |
| Screen Protector Feature | Anti-blue-ray, Anti-explosion, Anti-fingerprint, Ultra Clear |
| Screen Protector Type | Front |
| Gross Weight | 0.067kg |
| Volume Weight | 0.045kg |
| Length | 10.000cm |
| Width | 20.000cm |
| Height | 1.000cm |
| Weight | 0.060kg |
| With Retail Packaging | Yes |
The screen protector has undergone secondary hardening, strengthening treatment after tempering, so its density increases and protection effect upgrades. Being only 0.15mm thick, it is equivalent to two A4 papers in thickness. Adopts anti blue-ray technology to effectively filter short-wave blue rays and harmful ultraviolet radiation, good for eyesight protection. With secure shatter-proof function, it will not be broken into small pieces of sharp.
After secondary hardening treatment, the screen protector has high density and protection grade
HD ultra-clear screen display
Anti-blue-ray technology, good eyes protection
Plasma vacuum coating to prevent fingerprints
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.