samsungs9-P0003-103505328A
Nyt Produkt
220,00 DKK
This ROCK screen protector is made up of soft TPU material. It’s thickness only 0.18mm, HD ultra - clearness and touch sensitive. What’s more the film can self - repair scratches, flexible and tough elastic polymer material protective your screen from scratches and explosion.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Rock |
|---|---|
| Edges | Arc Edges |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Screen Coverage | Full Screen Complete Covering |
| Screen Protector Feature | Ultra Clear |
| Screen Protector Type | Front |
| Gross Weight | 0.072kg |
| Volume Weight | 0.090kg |
| Length | 21.500cm |
| Width | 11.000cm |
| Height | 1.700cm |
| Weight | 0.064kg |
| With Retail Packaging | No |
This ROCK screen protector is made up of soft TPU material. It’s thickness only 0.18mm, HD ultra - clearness and touch sensitive. What’s more the film can self - repair scratches, flexible and tough elastic polymer material protective your screen from scratches and explosion.
Good quality TPU material, soft and durable
High light transmittance, HD ultra-clearness
Explosion-proof and anti-scratch
The scratches can be self-repaired
Oleophobic coating to prevent contaminants
Super thin, only 0.18mm in thickness
Completely protect screen from potential daily damages
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.