iphonexr-P0004-103506763A
Nyt Produkt
236,00 DKK
Made from chemically processed real glass, featuring high transparency, high sensitivity and delicate touch feeling. With secure shatter-proof function, it will not be broken into small pieces of sharp.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Edges | Arc Edges |
|---|---|
| Material | Other |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Screen Coverage | Full Screen Complete Covering |
| Screen Protector Feature | Anti-explosion, Anti-fingerprint |
| Screen Protector Type | Back |
| Gross Weight | 0.076kg |
| Volume Weight | 0.133kg |
| Length | 20.300cm |
| Width | 10.800cm |
| Height | 2.700cm |
| Weight | 0.068kg |
| EAN | 6953156279438 |
| With Retail Packaging | Yes |
Made from chemically processed real glass, featuring high transparency, high sensitivity and delicate touch feeling. With secure shatter-proof function, it will not be broken into small pieces of sharp.
Chemically processed real glass
High transparency and delicate touch feeling
9H hardness, secure shatter-proof function
Secure anti-explosion function
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.