3230032424-10990898C
Nyt Produkt
156,00 DKK
Gear fidget spinner + desktop mount + magnetic car mount accessory (car mount not included) creative design and fidget spinner that can help you relieve stress, anxiety, ADHD, autism and stay focused
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Caseme |
|---|---|
| Color | Gold |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.062kg |
| Volume Weight | 0.028kg |
| Length | 9.100cm |
| Width | 8.600cm |
| Height | 1.600cm |
| Weight | 0.055kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This creative gear fidget spinner is not just a spinner toy, but also a desktop mount to support your phone. It can be attached to magnetic car mount as well to provide you with hands-free viewing while driving.
Gear fidget spinner + desktop mount + magnetic car mount accessory creative design
Fidget spinner can help you relieve stress, anxiety, ADHD, autism and stay focused
Can be placed as a stand for video watching
Easy to be attached to magnetic car mount for safe driving (car mount not included)
iPhone, Samsung, Huawei, HTC, Sony, etc. smartphones with flat back
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.