Iphone8/7p-B0011-10114814A
Nyt Produkt
156,00 DKK
TPU edges with middle transparent PC
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Plastic Box |
| Gross Weight | 0.030kg |
| Volume Weight | 0.048kg |
| Length | 17.400cm |
| Width | 9.500cm |
| Height | 1.300cm |
| Weight | 0.027kg |
TPU edges with middle transparent PC
Backless design, good for heat dissipation
Provides good protection to your phone edges
Sensitive button covers allow responsive presses
Easy one-step attachment/detachment
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.