3208632098-10112168G
Nyt Produkt
134,00 DKK
-126,00 DKK
260,00 DKK
Apple iPad Pro 9,7" Regnbue SmartCover PU Læder Etui Blå Orange
Cool and stylish rainbow color design that support smart wake up and sleep function
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Auto wake & sleep, With Stand |
|---|---|
| Material | Plastic, PU Leather |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.319kg |
| Volume Weight | 0.126kg |
| Length | 24.800cm |
| Width | 17.500cm |
| Height | 1.300cm |
| Weight | 0.285kg |
High quality front leather smart cover + back companion PC case
Cool and stylish rainbow color design
Support smart wake up and sleep function
Tri-fold cover, can act as a stable stand
Lined with soft micro fiber, scratch resistant
Detachable 2-in-1, each cover can be used individually
A hinge magnetically aligns the leather cover with iPad for a perfect fit
Guard your iPad in charming style
Compatible with:
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.