Iphone8/7-C0074-10113959C
Nyt Produkt
228,00 DKK
Higher TPU edges protect the screen from scratch with double protection, anti-shock and anti-scratches
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Rock |
|---|---|
| Color | Rosa Gold |
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.106kg |
| Volume Weight | 0.084kg |
| Length | 17.900cm |
| Width | 10.500cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.095kg |
High-toughness PC outer shell and imported TPU inner layer provide double protection, featuring anti-shock and scratch resistance. Its TPU edges are higher than the screen so that it can protect screen against scratches. Fashionable and metalizing buttons are comfortable in hand. Accurate hole sites well fit your iPhone.
Higher TPU edges protect the screen from scratch
Double protection, anti-shock and anti-scratches
Metalizing buttons, comfortable touch feeling
Precise hole sites well fit the iPhone
Compatible with:
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.