Iphone8/7-C0078-10113749D
Nyt Produkt
196,00 DKK
Selected PC material features good scratch and impact resistance, effectively protecting your phone against daily damages. Laser electroplating technique adds a shiny and charming look to your phone. Super slim design, with high transparency to make you enjoy bare phone feel.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Surface Workmanship | Eletroplating, Glossy |
| Gross Weight | 0.053kg |
| Volume Weight | 0.014kg |
| Length | 20.400cm |
| Width | 10.500cm |
| Height | 0.300cm |
| Weight | 0.047kg |
Selected PC material, high toughness
Adopt laser electroplating craft, shiny looking
Super slim design, with high transparency
Easy one-step attachment/detachment
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.