Iphone8/7-C0088-10116142J
Nyt Produkt
196,00 DKK
Cute cartoon pattern decoration, offers sweet taste
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Maoxin |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Surface Workmanship | Pattern Printing |
| Gross Weight | 0.084kg |
| Volume Weight | 0.081kg |
| Length | 20.000cm |
| Width | 12.000cm |
| Height | 1.500cm |
| Weight | 0.075kg |
| With Retail Packaging | No |
Cute cartoon pattern design makes your life full of sweet color. If you want not only a simple protector, but also a unique case that shows your taste, this MaoXin case woule be a perfect choice. Adopted environmental and non-toxic TPU material, provides perfect shock resistant and wear resistant protection plus delicate touch feel.
Cute cartoon pattern decoration, offers sweet taste
Selected premium TPU material, shock resistant and wear resistant
Clear design shows the original elegance of your phone
All wrapped back and edges, provides comprehensive shielding
Compatible with:
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.