Iphone8/7-C0091-10116113E
Nyt Produkt
180,00 DKK
Made of premium silicone material, frosted surface, comfortable touch feeling. Lightweight and thin, only 0.6mm thickness. Keep all ports and controls accessible. Protect your phone from daily damages.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Cafele |
|---|---|
| Color | Dark Blue |
| Material | Silicone |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.039kg |
| Volume Weight | 0.038kg |
| Length | 16.000cm |
| Width | 7.000cm |
| Height | 1.500cm |
| Weight | 0.035kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Frosted surface, anti-fingerprint and oil-proof
Raised lips for camera lens protection
Keep all ports and controls accessible
All wrapped back and edges well protect your phone
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.