Iphone8/7-C0092-10116110E
Nyt Produkt
196,00 DKK
Matte surface, anti-fingerprint, comfortable to touch
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Cafele |
|---|---|
| Color | Dark Blue |
| Material | Plastic |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.034kg |
| Volume Weight | 0.038kg |
| Length | 16.000cm |
| Width | 7.000cm |
| Height | 1.500cm |
| Weight | 0.030kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Adopted eco-friendly plastic material with one mold injection technique, this case presents a simple but stylish look. 0.4mm ultra-thin body makes it lightweight as a feather, adding no bulk feel and fitting your phone perfectly. Its matte surface prevents fingerprints and provides comfortable touch feeling. All wrapped back and edges keep your phone free from bumps and scratches.
Eco-friendly plastic material, simple and stylish
0.4mm ultra-thin body, snugly fit your phone
Matte surface, anti-fingerprint, comfortable to touch
All wrapped back and edges
Compatible with:
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.