3230032301-10125938E
Nyt Produkt
276,00 DKK
High quality PU leather with fine stitching presents an elegant appearance. Hidden card holder in the front and built-in two photo slots enable you to carry your credit cards and family photos with your phone.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Wallet, With Stand |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | PU Leather, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.116kg |
| Volume Weight | 0.069kg |
| Length | 15.800cm |
| Width | 9.300cm |
| Height | 2.100cm |
| Weight | 0.104kg |
| With Retail Packaging | Yes |
High quality PU leather with fine stitching presents an elegant appearance. Hidden card holder in the front and built-in two photo slots enable you to carry your credit cards and family photos with your phone. Moreover, you can have hands-free media entertainment by simply folding the case into a supporting stand.
High quality PU leather with fine stitching
Removable card holder with 2 card slots, plus the built-in two photo slots
Foldable stand for hands-free media entertainment
Keep your phone safe and protected in style
Compatible with:
Samsung Galaxy S7 SM-G930A (AT&T)
Samsung Galaxy S7 SM-G930V (Verizon)
Samsung Galaxy S7 SM-G930P (Sprint)
Samsung Galaxy S7 SM-G930T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S7 SM-G930R (US Cellular)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.