3230032005-10124942C
Nyt Produkt
276,00 DKK
Retro style leather case with grid pattern, classic
Wallet design: 2 pockets + 1 photo slot + 2 card slots (one of them hidden inside between the 2 cash pockets)
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Wallet, With Stand |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | PU Leather, TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.078kg |
| Volume Weight | 0.050kg |
| Length | 15.000cm |
| Width | 7.500cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.070kg |
| With Retail Packaging | No |
Retro style leather case with grid pattern, classic
Wallet design: 2 pockets + 1 photo slot + 2 card slots (one of them hidden inside between the 2 cash pockets)
Foldable stand for convenient viewing
Magnetic clasp to keep cover closed
Front cutout for talking with case closed
Comprehensive all-around protection
Compatible with:
Samsung Galaxy S7 SM-G930A (AT&T)
Samsung Galaxy S7 SM-G930V (Verizon)
Samsung Galaxy S7 SM-G930P (Sprint)
Samsung Galaxy S7 SM-G930T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S7 SM-G930R (US Cellular)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.