3230032307-10121617A
Nyt Produkt
220,00 DKK
PU leather front cover with fine texture
Tough PC back case, salient point design
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Nillkin |
|---|---|
| Case Feature | Auto wake & sleep, View Window |
| Color | Black |
| Material | Plastic, PU Leather |
| Retail Packaging | Plastic Box |
| Gross Weight | 0.078kg |
| Volume Weight | 0.063kg |
| Length | 15.600cm |
| Width | 10.000cm |
| Height | 1.800cm |
| Weight | 0.070kg |
| With Retail Packaging | Yes |
PU leather front cover with fine texture
Tough PC back case, salient point design
Featuring transparent touch-through window
Automatic screen on/off function
Slim fit, provides all-round protection
Samsung Galaxy S7 SM-G930A (AT&T)
Samsung Galaxy S7 SM-G930V (Verizon)
Samsung Galaxy S7 SM-G930P (Sprint)
Samsung Galaxy S7 SM-G930T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S7 SM-G930R (US Cellular)
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.