32300323009-10124671B
Nyt Produkt
116,00 DKK
Brushed surface plus carbon fibre texture at two ends
Accurate openings for unhindered operation
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Grey |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Surface Workmanship | Brushed |
| Gross Weight | 0.050kg |
| Volume Weight | 0.035kg |
| Length | 15.000cm |
| Width | 8.000cm |
| Height | 1.300cm |
| Weight | 0.045kg |
| With Retail Packaging | No |
Compatible with:
Samsung Galaxy S7 SM-G930A (AT&T)
Samsung Galaxy S7 SM-G930V (Verizon)
Samsung Galaxy S7 SM-G930P (Sprint)
Samsung Galaxy S7 SM-G930T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S7 SM-G930R (US Cellular)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.