3230032311-10121370A
Nyt Produkt
156,00 DKK
Non-toxic TPU material
Preserve the original charm of your phone
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Nillkin |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Plastic Box |
| Gross Weight | 0.073kg |
| Volume Weight | 0.062kg |
| Length | 18.200cm |
| Width | 10.100cm |
| Height | 1.500cm |
| Weight | 0.065kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Nillkin Nature case uses environmental non-toxic TPU, with soft, thin and transparent features, giving delicate hand feel and preserving the original charm of your Galaxy S7. With high toughness and durability, it provides good impact protection.
Non-toxic TPU material
Preserve the original charm of your phone
0.6mm slim design, adds minimum bulk
Precise molding, perfect fit
Compatible with:
Samsung Galaxy S7 SM-G930A (AT&T)
Samsung Galaxy S7 SM-G930V (Verizon)
Samsung Galaxy S7 SM-G930P (Sprint)
Samsung Galaxy S7 SM-G930T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S7 SM-G930R (US Cellular)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.