3230032374-10125798A
Nyt Produkt
76,00 DKK
Soft, flexible TPU, can be freely twisted
Delicate texture for comfortable touch feel
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.031kg |
| Volume Weight | 0.034kg |
| Length | 16.200cm |
| Width | 7.800cm |
| Height | 1.200cm |
| Weight | 0.028kg |
| With Retail Packaging | No |
Soft, flexible TPU, can be freely twisted
Delicate texture for comfortable touch feel
Good scratch and impact resistance
Keep all buttons and controls accessible
Compatible with:
Samsung Galaxy S8 Plus
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.