3230032376-10127697G
Nyt Produkt
156,00 DKK
TPU back + PC frame hybrid construction
Integrated kickstand for hands-free viewing
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Kickstand |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.043kg |
| Volume Weight | 0.032kg |
| Length | 16.300cm |
| Width | 7.900cm |
| Height | 1.100cm |
| Weight | 0.038kg |
| With Retail Packaging | No |
TPU back + PC frame hybrid construction
Integrated kickstand for hands-free viewing
Protect your phone from daily damages
Hassle-free on-off installation/removal
Reserved holes for extra carrying option
Compatible with:
Samsung Galaxy S8+ SM-G955A (AT&T)
Samsung Galaxy S8+ SM-G955S (Sprint)
Samsung Galaxy S8+ SM-G955T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S8+ SM-G955V (Verizon)
Samsung Galaxy S8+ SM-G955U (US Cellular)
Samsung Galaxy S8+ SM-G955TF (TracFone)
Samsung Galaxy S8+ SM-G955AC (C Spire)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.