IphoneX-C0001-101109069A
Nyt Produkt
196,00 DKK
Carefully selected split leather skin, highlights decent luxury and elegant business taste with two card slot designed on the back allows you put cards easily.
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Fierre Shann |
|---|---|
| Case Feature | Card Holder |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Split Leather |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Texture | Litchi |
| Gross Weight | 0.031kg |
| Volume Weight | 0.036kg |
| Length | 14.200cm |
| Width | 7.000cm |
| Height | 1.600cm |
| Weight | 0.028kg |
| With Retail Packaging | No |
Plastic back case coated with litchi skin genuine leather
Two card slots on the back
Microfiber lining, protect from scratches
Controls are easily accessible
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.