IphoneX-C0020-101108761B
Nyt Produkt
156,00 DKK
Premium TPU material, anti-scratch and wear resistant
Built-in metal sheet for convenient hands-free viewing
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Sulada |
|---|---|
| Case Feature | Built-in Magnetic Holder Metal Sheet |
| Color | Red |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Plastic Box |
| Gross Weight | 0.067kg |
| Volume Weight | 0.070kg |
| Length | 21.300cm |
| Width | 9.800cm |
| Height | 1.500cm |
| Weight | 0.060kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Made of premium TPU material, it provides good protection against bumps and scratches. Considerately, a thin metal sheet is integrated into the case to work with magnetic mount holder (not included), setting free your hands from viewing.
Premium TPU material, anti-scratch and wear resistant
Built-in metal sheet for convenient hands-free viewing
Enclosed side buttons, dust-proof
Hollow-out design for Apple logo
Note: As the real phone has not come to the market yet, we can not guarantee the 100% fit, we suggest no more than 10pcs/color for your purchase; if there is a problem with the product after launched, we promise the 100% replacement. (If you want to buy in bulk, please inquire our sales before purchasing, thanks)
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.