IphoneX-C0024-101108765A
Nyt Produkt
156,00 DKK
Premium TPU material owns great flexibility, allowing for free twist and not easy to deformation. With high transparency, it will never hide the original beauty of your beloved phone. Special cushion lines on the inner edges, drop-proof and impact resistant.
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Usams |
|---|---|
| Color | Grey |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.039kg |
| Volume Weight | 0.062kg |
| Length | 17.500cm |
| Width | 10.600cm |
| Height | 1.500cm |
| Weight | 0.035kg |
| EAN | 6958444950402 |
| With Retail Packaging | Yes |
Premium TPU material owns great flexibility, allowing for free twist and not easy to deformation. With high transparency, it will never hide the original beauty of your beloved phone. Special cushion lines on the inner edges, drop-proof and impact resistant.
Premium TPU material, soft protection
High transparency to show off the elegance of your phone
0.5mm raised bezel helps to protect the screen and camera lens
Complete access to all ports and controls
Easy one-step attachment/detachment
Note: As the real phone has not come to the market yet, we can not guarantee the 100% fit, we suggest no more than 10pcs/color for your purchase; if there is a problem with the product after launched, we promise the 100% replacement. (If you want to buy in bulk, please inquire our sales before purchasing, thanks)
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.