IphoneX-C0037-101108739B
Nyt Produkt
140,00 DKK
Hybrid PC+TPU, double protection
Rotate 360 degrees for landscape and portrait viewing
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | Kickstand |
|---|---|
| Color | Silver |
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.046kg |
| Volume Weight | 0.036kg |
| Length | 14.500cm |
| Width | 7.000cm |
| Height | 1.600cm |
| Weight | 0.041kg |
| With Retail Packaging | No |
Hybrid PC+TPU, double protection
Rotate 360 degrees for landscape and portrait viewing
Anti-slip, allows for firm holding
Enclosed side buttons, dustproof
Protect your device without sacrificing functionality
Easy one-step installation
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.