IphoneX-C0046-101108852A
Nyt Produkt
140,00 DKK
Material: silicone + textile
Light reflection stripes for safe night running
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Silicone, Textile |
| Retail Packaging | Paper Box |
| Gross Weight | 0.073kg |
| Volume Weight | 0.115kg |
| Length | 22.000cm |
| Width | 11.700cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.065kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Material: silicone + textile
Light reflection stripes for safe night running
Unhindered touch function for information checking
Soft edges and hard back plate effectively buffer the impact
2 lock positions for size adjusting, comfortably fits your arm
Detachable band and precise cutouts, the the phone case can be used alone
Can hold a credit/business card
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.