IphoneX-C0049-101108766A
Nyt Produkt
196,00 DKK
Made of soft TPU edges and PC back coated with a layer of textured PU leather, this DZGOGO Luxury business style phone case can effectively protects your phone from daily damages. It also offers cool appearance and great touch feeling. Perfectly shaped design allows you access to all functions without adding too much bulk.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic, PU Leather, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.050kg |
| Volume Weight | 0.095kg |
| Length | 21.200cm |
| Width | 10.000cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.045kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Made of soft TPU edges and PC back coated with a layer of textured PU leather, this DZGOGO Luxury business style phone case can effectively protects your phone from daily damages. It also offers cool appearance and great touch feeling. Perfectly shaped design allows you access to all functions without adding too much bulk.
Luxury blingbling style, noble look
Super slim design, no bulky feel
Good hand feeling textured surface
Prevent scratches and tears on your device from day to day usage
Sensitive button covers allow responsive presses
Note: As the real phone has not come to the market yet, we can not guarantee the 100% fit, we suggest no more than 10pcs/color for your purchase; if there is a problem with the product after launched, we promise the 100% replacement. (If you want to buy in bulk, please inquire our sales before purchasing, thanks)
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.