iPhoneX-C0055-101109309A
Nyt Produkt
180,00 DKK
Adopted advanced integrally injection molded process with matte surface, good protection and comfortable handfeelings. With special geometric pattern, simple and fashionable. Exact thickness makes the TPU case not easy to deform. It can be used with car magnetic wireless charger.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Nillkin |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Paper Box |
| Gross Weight | 0.106kg |
| Volume Weight | 0.099kg |
| Length | 20.000cm |
| Width | 11.000cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.095kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Adopted advanced integrally injection molded process with matte surface, good protection and comfortable handfeelings. With special geometric pattern, simple and fashionable. Exact thickness makes the TPU case not easy to deform. It can be used with car magnetic wireless charger.
Charge your phone with this case by any Qi wireless charging pad (not included)
The case can be attached to magnetic car mount (not included)
Premium TPU back case, durable and wear-resistance
Realize short distance wireless energy transfer through magnetic induction
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.