iPhoneX-C0061-101109634A
Nyt Produkt
156,00 DKK
Made of hard PC back plate + flexible TPU edges, this HOCO hybrid case effectively protects your beloved phone from shock, impact and other damages. Rubber coating surface gives the case good touch feel.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Hoco |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Surface Workmanship | Rubberized |
| Gross Weight | 0.064kg |
| Volume Weight | 0.072kg |
| Length | 18.500cm |
| Width | 10.200cm |
| Height | 1.700cm |
| Weight | 0.057kg |
| With Retail Packaging | No |
Made of hard PC back plate + flexible TPU edges, this HOCO hybrid case effectively protects your beloved phone from shock, impact and other damages. Rubber coating surface gives the case good touch feel.
Hard PC back plate + soft and durable TPU frame
Rubberized workmanship, delicate hand feeling
Super slim and lightweight, protecting your phone without adding bulky feeling
With tactile covered buttons
Raised lips for camera lens protection
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.