iPhoneX-C0062-101109440B
Nyt Produkt
180,00 DKK
This BASEUS case is constructed of high quality material . It is dedicated to providing unique style and delicate touch feeling. Protect raised lip to keep the camera lens protected on flat surface.
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.081kg |
| Volume Weight | 0.085kg |
| Length | 21.100cm |
| Width | 10.000cm |
| Height | 1.800cm |
| Weight | 0.072kg |
| EAN | 6953156265004 |
| With Retail Packaging | Yes |
PC back + soft TPU bumper frame
Super slim design, no bulky feel
Special ergonomic strap hole design
Protect the backside of the phone from scratches
Anti-scratch and wear resistant
Hassle-free on-off installation/removal
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.