iPhone XS-C0002-101112552B
Nyt Produkt
156,00 DKK
High quality TPU material, arbitrary bending deformation with airbags shock resistance.
varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Transparent |
|---|---|
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.065kg |
| Volume Weight | 0.101kg |
| Length | 19.800cm |
| Width | 10.300cm |
| Height | 2.200cm |
| Weight | 0.058kg |
| EAN | 6953156281066 |
| With Retail Packaging | Yes |
High quality TPU material, arbitrary bending deformation
Airbags shock resistance, perfect care beloved machine
Protect the backside of the iphone from scratches
Easy one-step attachment/detachment
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.