iPhoneXSMAX-C0008-101112580B
Nyt Produkt
188,00 DKK
This protective case adopts premium PP material, which features high tenacity and strong scratch resistance. Frosted finish makes it comfortable to touch. Simple yet stylish, it brings you the experience of simplicity and fashion.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Gray |
|---|---|
| Material | PP |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Surface Workmanship | Matte |
| Gross Weight | 0.057kg |
| Volume Weight | 0.082kg |
| Length | 19.800cm |
| Width | 10.300cm |
| Height | 1.800cm |
| Weight | 0.051kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This protective case adopts premium PP material, which features high tenacity and strong scratch resistance. Frosted finish makes it comfortable to touch. Simple yet stylish, it brings you the experience of simplicity and fashion.
High quality PP material, super slim body
Anti-fingerprint matte finish, delicate touch feeling
Protect the backside of the phone from scratches
Easy access to ports and controls
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.