iPhoneXR-C0001-101112388A
Nyt Produkt
156,00 DKK
Made of PC + PU leather materials with translucent window for easy information viewing.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | View Window, With Stand |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic, PU Leather |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.100kg |
| Volume Weight | 0.091kg |
| Length | 20.000cm |
| Width | 10.200cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.089kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Made of PC + PU leather materials
Translucent window for easy information viewing
Plated mirror surface, can be used as a mirror
Foldable stand for convenient viewing
Protect your phone from daily damages
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.