SamsungS9-C0002-101212433A
Nyt Produkt
180,00 DKK
BASEUS Armor Case adopts double-layer TPU molding workmanship, providing strong protection against shock and fall. Raised lip at back higher than the phone camera offers a better protection. With exquisite anti-slip stripe design to avoid dropping
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.069kg |
| Volume Weight | 0.101kg |
| Length | 21.500cm |
| Width | 10.500cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.062kg |
| With Retail Packaging | Yes |
BASEUS Armor Case adopts double-layer TPU molding workmanship, providing strong protection against shock and fall. Raised lip at back higher than the phone camera offers a better protection. With exquisite anti-slip stripe design to avoid dropping
PC + double-layer TPU, provide better protection
Upgraded four-corner air cushion design
Exquisite stripe pattern design, anti-fall and drop resistant
Smooth design provides comfortable hand feeling
Enclosed buttons, anti-dust and anti-dirt
With hanging hole design for your convenient carrying
Precise cut-outs, fits snugly
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.