SamsungNote9-C0001-101112312C
Nyt Produkt
95,20 DKK
This protective case adopts premium PP material, which features high tenacity and strong scratch resistance. Translucent design with frosted finish makes it elegant to show and comfortable to touch. Simple yet stylish, it brings you the experience of simplicity and fashion.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| ColorStyle | C |
|---|---|
| Material | PP |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.057kg |
| Volume Weight | 0.098kg |
| Length | 21.200cm |
| Width | 10.300cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.051kg |
| EAN | 6953156280618 |
| With Retail Packaging | Yes |
This protective case adopts premium PP material, which features high tenacity and strong scratch resistance. Translucent design with frosted finish makes it elegant to show and comfortable to touch. Simple yet stylish, it brings you the experience of simplicity and fashion.
High quality PP material, super slim body
Anti-fingerprint matte finish, delicate touch feeling
Translucent design shows the natural charm
Easy access to ports and controls
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.