samsungnote9-C0007-101213760B
Nyt Produkt
124,00 DKK
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Material | TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.082kg |
| Volume Weight | 0.111kg |
| Length | 21.200cm |
| Width | 10.600cm |
| Height | 2.200cm |
| Weight | 0.073kg |
| EAN | 6953156279544 |
| With Retail Packaging | Yes |
Exquisite fashion design, addictive
Airbags shock resistance, perfect care beloved machine
High imported Bayer TPU, arbitrary bending deformation
Precise holes, smooth operation unimpeded
Easy one-step attachment/detachment
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.