samsungnote9-C0010-101213668A
Nyt Produkt
156,00 DKK
USAMS Mant Series high quality phone case, designed with transparent clear back PC to achieve a stunning back effect and show the original charm of your phone. Colored soft TPU edges add some style and allow easy installation. Slim and lightweight design for the minimum bulk after attachment.
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Usams |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic, TPU |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.076kg |
| Volume Weight | 0.126kg |
| Length | 22.800cm |
| Width | 11.200cm |
| Height | 2.200cm |
| Weight | 0.068kg |
| EAN | 6958444958248 |
| With Retail Packaging | Yes |
USAMS Mant Series high quality phone case, designed with transparent clear back PC to achieve a stunning back effect and show the original charm of your phone. Colored soft TPU edges add some style and allow easy installation. Slim and lightweight design for the minimum bulk after attachment.
High quality see-through PC back + soft TPU edges
Considerate raised design, scratch-free
Fully wraps your phone to protect against scrape, impact and dirt
Enclosed side buttons for tactile press
Ultra slim body, no bulky feel
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.