Spinner-87070174A
Nyt Produkt
116,00 DKK
Made of Aluminum Alloy material
High performance bearing for extremely fast and long spin times
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Retail Packaging | Metal Box |
| Gross Weight | 0.062kg |
| Volume Weight | 0.027kg |
| Length | 9.200cm |
| Width | 6.300cm |
| Height | 2.100cm |
| Weight | 0.055kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Made of Aluminum Alloy material
High performance bearing for extremely fast and long spin times
1-3 minute average spins great for fidgety hands
Hold spinner in one hand and use the other hand to spin it rapidly using small continuous strikes to keep it spinning indefinitely with practice
Help reduce stress, anxiety and symptoms associated with ADD/ADHD, Autism, nail biting, hair twirling and leg bouncing; also effective for focus and deep thought
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.